Bluetooth nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV)

Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV)
Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV) Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV) Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV) Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV) Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV) Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV) Bluetooth  nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek (TV)
Kod produktu: 483263
Dostępność: Dostępny
108.00 PLN

Ilość:     

Bluetooth nadajnik TV komp. na dwie pary słuchawek

Opis produktu
Może pracować z 99% typem i marką urządzeń, takich jak telewizor, komputer PC, odtwarzacz CD, odtwarzacz iPod, MP3 / MP4 itd. Do 32 stóp / 10 m zasięgu roboczego (na otwartej przestrzeni) jest łatwe do zrealizowania automatyczne powiązanie z zestawem słuchawkowym stereo Bluetooth, słuchawkami Bluetooth, głośnikami Bluetooth i innymi stereofonicznymi systemami audio Bluetooth i nie trzeba instalować sterowników. Nadajnik bluetooth, może jednocześnie współpracować z dwoma słuchawkami / głośnikami bluetooth, aby dwie osoby mogły cieszyć się dobrym dźwiękiem

Jeśli jest używany w telewizorze, przed zakupem sprawdź, czy na telewizorze znajduje się interfejs wyjścia audio, np. Interfejs RCA lub 3,5 mm.

► Ważne informacje ◄
1. Nadajnik Bluetooth nie może połączyć się z telefonem komórkowym, telefonem iPhone lub iPad, ponieważ są one różne protokoły Bluetooth. Może być połączony tylko z urządzeniem strumieniowym audio, zestawem słuchawkowym lub głośnikiem bluetooth (ps: inteligentny telefon lub iPad nie jest głośnikiem, a nadajnik nie jest odbiornikiem).

► Użycie - zasilanie podajemy portem USB
1. Włącz zestaw głośnomówiący / zestaw słuchawkowy i wejdź w stan połączenia (najpierw wyłącz funkcję Bluetooth)
2. Naciśnij przycisk TX9, dioda LED miga , (jeśli połączenie się powiedzie, dioda LED jest zawsze włączona (różni się od wcześniejszej wersji), jeśli pierwszy raz się nie powiedzie, musisz spróbować ponownie


Ilość 1 zestaw
Kolor  Czarny
Materiał ABS
Cień Koloru Czarny
Specyfikacja
Wersja Bluetooth Bluetooth V4.0
Zakres roboczy 10m
Wymiary i waga
Wymiary 2,32 x 0,98 w x 0,47 cala (5,9 cm x 2,5 cm x 1,2 cm)
Waga 1,06 oz (30 g)
Lista
1 nadajnik Bluetooth
1 x RCA2 kabel
1 x linia audio 3,5 mm
1 x przedłużacz USB

  Elektronikus.pl - Elektronika dla każdego 2018